04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

עציץ דיפנבכיה

עציץ דיפנבכיה לבית או משרד

עציץ דיפנבכיה

מחיר: ₪120
צמח דיפנבכיה אשר מגיע בכלי דקורטיבי מרשים שישתלב בהרמוניה בכל בית או משרד. הצמח מתאפיין במראה רענן ומרשים, בזכות עלים יפיפיים ורחבים אשר משלבים בצבעוניותם מספר גווני ירוק.
מחיר: ₪120
הוספה לסל קניות 'אזל מהמלאי'
שתף:
תיאור מוצר

צמח בית פופולרי מאוד בשל אופיו הקליל. זהו צמח רב שנתי בעל עלווה מרשימה המתאפיינת במעברי צבע וכתמים לבנים. יופיו של עציץ הדיפנבכיה נובע מהדוגמה הייחודית שנמצאת על כל עלה. שם נפוץ לצמח זה הוא שושן נמר, בשל דוגמת הפסים הייחודית על עליו הרבים, הנראית כמו הדפס.

שימושים העציץ

הדיפנבכיה הגדולה והמרשימה נחשבת כקישוט דקורטיבי המושלם לכל בית מגורים ולמשרד. זהו צמח חזק שישגשג בכל תנאי אור מלבד אור שמש ישיר. קל לטפל בו והוא אינו דורש תחזוקה מרובה. יכולת העמידות הגבוהה שלו הופכת אותו לצמח בית נפלא עבור כל מי שאינו מעוניין בעציץ אשר מצריך תחזוקה יומיומית והוא נחשב לבחירה אולטימטיבית לבית ולמשרד כאחד. דיפנבכיה ידועה בהיותה צמח בית בעל תחזוקה נמוכה אשר יסבול תנאים פחות אידיאליים. עובדה זו הופכת אותו לבחירה מושלמת עבור בעלי משרד עסוקים המעוניינים להכניס רעננות למשרד, מבלי לדרוש הרבה בחזרה. הצמח הזה משגשג גם באור טבעי חלש ויש לו יכולת להסתגל לאור ניאון, מה שהופך אותו לחביבם של מעצבי המשרד.

Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake