04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

זר אהבה חמה

אזל
מהמלאי
זר פרחים - אהבה חמה

זר אהבה חמה

מחיר: ₪230

זר פרחים רומנטי עוצר נשימה, אשר כשמו כן הוא, מאפשר להביע באופן מושלם רגשות של אהבה רומנטית חמה. זר אהבה חמה מורכב מלא פחות מ-25 ורדים מעודנים אשר נשזרים זה לצד זה ויוצרים יחד סגנון עיצובי מרהיב שקשה להישאר אדישים כלפיו.

מחיר: ₪230
הוספה לסל קניות 'אזל מהמלאי'
שתף:
תיאור מוצר

תיאור הזר

הפרחים כולם מגיעים בצבע אחיד, פרט אשר מקנה לזר מראה מושקע ויוקרתי במיוחד. צבעם האדמדם של הוורדים מספק טאצ' מקורי ובלתי שגרתי לזר, שכן מדובר בגוון מפתיע שלא רואים בכל יום.

המראה המעודן אך מלא הנוכחות של זר אהבה חמה מתאפיין בסגנון עיצוב קלאסי שיתאים לכל אירוע ולכל זמן בשנה. הזר מורכב ממספר רב של ורדים זהים בגודלם בגוון אדמדם אחיד אשר מתחברים יחד ויוצרים זר מהודר ומושקע בצבעוניות משובבת נפש. הזר מתאים כמחווה רומנטית מפתיעה בכל יום בשנה, גם מבלי לחגוג אירוע מיוחד והוא מבטיח לשמח את אהוביכם ולהפוך כל יום רגיל לשמח במיוחד.

בנוסף מתאים הזר במיוחד לימים ואירועים המתקשרים עם חגיגות אהבה רומנטיות, בהן ימי שנה – ימי נישואין, חגיגת יום הולדת של בן או בת הזוג, ימי אהבה עבריים או לועזיים, אירועים נלווים לטקסי אירוסין וחתונה, וכמובן לעיצוב תפאורה מושלמת לאירוע הצעת נישואין בלתי נשכח, שם הוא יאפשר לכם לשלב אותו כחלק משמעותי מעיצוב האירוע ויהווה אלמנט דקורטיבי מרשים של ממש.

שימושים לזר

זר אהבה חמה נחשב לזר פרחים רומנטי המתאים לבן / בת זוג או כל אדם כלפיו תרצו להביע אהבה. כבר מאות שנים שהורד מוכר במגוון תרבויות ברחבי העולם בתור הפרח הרומנטי ביותר בטבע והוא נחשב למחווה הרומנטית האולטימטיבית של כל הזמנים. זר ורדים מזוהה יותר מכל זרי הפרחים כזר אשר נהוג להעניק לבן או בת זוג או לכל אדם כלפיו אתם חשים רגשות אהבה רומנטיים.

הזר מתאים כתוספת מרשימה למתנה רומנטית, כמו תכשיט או פריט אחר יקר ערך, שם הוא ישמש כדובדבן שעל הקצפת, אך הוא עומד לגמרי בזכות עצמו ותוכלו להעניקו לבד ללא כל תוספת, בזכות המראה המרהיב שלו.

Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake