04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

זר גרברות קשת

זר גרברות קשת

זר גרברות קשת

מחיר: ₪150

זה קשת – כמו הקשת בענן שמשמחת אותנו גם לאחר הגשם העז ביותר, גם זר גרברות קסום זה יפיג את העצבות עבור כל אדם שהגרברות הן פרח קרוב ללבם ואהוב במיוחד. הזר מעוטר בכמה זנים נוספים שנועדו להוסיף ניחוח מוריק ומרענן, וכן לשמור על הטריות של הזר המקסים הזה לאורך זמן.

מחיר: ₪150
הוספה לסל קניות 'אזל מהמלאי'
שתף:
תיאור מוצר

סגנון הזר

זר גרברות המאופיין בסגנון אירופאי, מצד אחד הוא די מאופק – הבחירה להתמקד בגרברות בלבד מעידה על הנכונות והרצון להיות "נאמנים" לפרח אחד. הצבעים השונים מציגים את הרב-גוניות של פרט שהוא לכאורה אך ורק דבר אחד, אך בפועל ניתן להציג אותו במגוון צבעים עשיר ומפעים.

בנוסף לגרברות זר זה כולל בתוכו כמה גבעולי רוסקוס (עצבונית החורש), שך שרך רענן וירוק וסולידגו הצהבהב שיוסיף קצת שמש חמה לקשת הצבעים שבזר זה. ניתן להוסיף לזר עוד אלמנטים של תשומת לב אוהבת, כגון דובון פרווה, שוקולדים או בלונים.

 

שימושים

זר הקשת יכול להתאים לכל מאורע חיובי בגלל מצב הרוח המרומם שהוא נושא איתו. ראוי לציין שגרברה זה אחד הפרחים העמידים ביותר, לכן הסגנון של זר קשת מתאים למי שרוצה שמקבל הפרחים יזכור אותו לזמן רב ככל הניתן. כמו כן, מקובל להאמין שהגרברה שואבת מסביבתה את כל התכונות החיוביות, לכן זר יכול לסמן נאמנות, שמחת חיים ואושר.

המשמעות העמוקה והמשמחת שנושא בתוכו פרח הגרברה המהווה בסיס לזר זה מאפשרת להתאים אותו לכל אירוע, כולל יום הולדת (החג השמח ביותר כנראה), יום נישואין כדי לשדר את היופי והחיוביות שבזוגיות, וכן לרגל מאורעות נעימים בחיים, ככל סיום לימודים, או אפילו בלי סיבה מיוחדת, כדי לשמח אדם אהוב ברגע מורכב בחיים.

בסופו של דבר, אין דרך טובה יותר לשדר אהבה אינסופית מאשר באמצעות הגרברה המסוגלת לעמוד בביתכם זמן רב ולהוסיף צבעים למכביר לכל חדר. אפילו גרברה אחת מוסיפה קסם וחינניות לכל זר באשר הוא, וזר הקשת הכולל בתוכו גרברות בכל גוון קיים מעצים את האסתטיקה הזאת ומרומם אותה למעמד של יצירת אמנות של ממש.

הפרחים הגדולים והאסתטיים יכולים להיראות מעולה גם כמתנה לגברים וגם לנשים, הגבעולים האיתנים שלהם ועליהם הקטיפתיים בהחלט משדרים את החוזק שיתאים גם לבני המין החזק, לכן אין כל מניעה מלהעניק זר קסום זה לבן זוג, לאב, לאח ולחבר אהוב לרגל ציוני דרך חשובים בחייהם. התוספות שניתן להשלים איתן את הזר משדרות קודם כל תשומת לב – דובון פרווה יכול לעודד, שוקולד יעזור לחגוג אירוע מאושר, והבלונים ייצרו אווירת מסיבה אמיתית.

Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake