04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

זר חמניות

אזל
מהמלאי
זר פרחים חמניות

זר חמניות

מחיר: ₪150

לכולנו יש מטרות מסוימות כשאנחנו מעניקים במתנה זרי פרחים. אחת המטרות האולטימטיביות היא ליצור תחושה וחוויה. ואחת מהתחושות העזות ביותר שמתקבלות מהענקת הפרחים, זה החיבור לטבע.

ניתן לומר שזר חמניות נועד בדיוק בשביל להרגיש חלק מהטבע גם במסגרת הביתית, כי הזר הזה מאגד בתוכו את התהוות השדה הריחני האביבי שכולנו רואים בסרטים הקלאסיים, כגון הפוסטר האלמותי של "צלילי המוזיקה"

 
מחיר: ₪150
הוספה לסל קניות 'אזל מהמלאי'
שתף:
תיאור מוצר

זר חמניות – סגנון הזר

ניתן להגדיר את הסגנון של זר זה כ"כפרי" במידה מסוימת, משום שהוא מזכיר לנו את השדות באזורים המוריקים ביותר בארץ, לשם אנו נוטים לנסוע לעתים קרובות בעונות המתאימות, בין השאר כדי לצפות בפריחה המרהיבה. החמניות מהוות את הבסיס האיתן של זר זה, לצד החרציות שגם הן פרחי שדה מופלאים ואהובים שמוסיפים צבע, חיוניות וניחוחות מקסימים לכל הרכב אפשרי של זר חמניות.

אך ניתן לומר בבטחה שהשילוב של פרחי השדה הופך את זה החמניות לחגיגי ביותר לכבוד האביב, או דווקא בחודשי החורף הקרירים כשרוצים להוסיף קצת שמש וחמימות לבתים ולחיים כולם. התוספים הירוקים של סולדיגו ושרך יוצרים תחושה ירוקה ומרשימה במיוחד, כך שהזר הזה יהווה מתנה מושלמת לחובבי טבע המתגעגעים למרחבים הירוקים של מדינתנו היפה.

שימושים לזר חמניות

זר החמניות הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להזכיר את בוא האביב ו/או הקיץ, וזה לא תמיד צריך להתרחש דווקא בתקופה הקלנדרית המתאימה – ניתן להפיח את השממה ולהביא את האביב מתי שרק רוצים, כל עוד זה תואם את מצב הרוח של מקבל הזר. למשל, ניתן להביא זר זה במתנה ליום הולדת כדי להעיד על צעירותה של החוגגת בלי קשר לגילה.

זוהי גם מתנה נפלאה לחג הפסח, או לציון יום נישואין באופן שמראה שחיי המשפחה נמצאים עדיין רק בשיאן והשמש זורחת מעל לזוג המאושר. החמניה היא אחת מהפרחים האהובים על מרבית האנשים, לכן תמיד אפשר למצוא סיבה טובה להעניק את הפרח הייחודי הזה על מנת להוסיף קצת טעם וריח לחיי היומיום שעשויים להיות משמימים תמיד, אך לא כשיש לכם כמה חמניות המחייכות אליכם מהאגרטל!

 

Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake