04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

זר חרציות צבעוני

זר פרחים - חרציות צבעוני

זר חרציות צבעוני

מחיר: ₪160

היופי טמון בפשטות – זר חרציות הזה ממחיש את המשפט הזה באופן המדויק והנאמן ביותר, משום שהפרח המקסים הזה מהווה סוג מיוחד שכלולים בו מעל ל-200 זנים שונים, מה שמדגים באופן מושלם שכולנו שונים ומיוחדים כפי שאנחנו.

הזר מלווה באגרטל, כך שמקבל המתנה אפילו לא יצטרך לטרוח לחפש מקום לאחסונו.

מחיר: ₪160
הוספה לסל קניות 'אזל מהמלאי'
שתף:
תיאור מוצר

סגנון זר חרציות

החרציות קיימות במגוון רחב ביותר של צבעים וצורות, כך שבמבט ראשון אפילו לא מבינים שהם ממשפחה אחת. לכן הצבעים השונים מעניקים לזר זה ססגוניות מיוחדת במינה שיכולה להתחרות בזרים האקסטרווגנטיים ביותר, כי דווקא השילוב של חרציות בצבעים שונים עם אגרטל שקוף ואלגנטי מאפשר תחושת חגיגיות שלא משתווה לשום דבר אחר. לכן מדובר בדרך מושלם להראות אהבה ומשפחתיות לאדם שאיתו יש לכם קשר משפחתי או קשר של משפחה מבחירה.

שימושי הזר

הפרקטיות של זר חרציות מאפשרת להשתמש בו למגוון גדול מאוד של אירועים, ואפילו בלי סיבה בכלל. מדובר בזר עשיר בצבעים שניתן להעניק במתנה בימי חורף קרים או בקיץ, כי הצבעים: לבן, צהוב וארגמן ישלימו כל מזג האוויר וישפרו את מצב הרוח בכל טמפרטורה ומזג אוויר.

הזר עשוי להיות סימבולי מאוד למשפחתיות, בגלל שכל הפרחים שונים אך שייכים לאותה המשפחה, מדובר בזר מעולה להעניק לבן משפחה אהוב קרוב או רחוק, או חבר או חברה שבחרתם בהם להיות חלק מהשבט האישי שלכם. בגלל שהזר מגיע באגרטל וכל הרכיבים הדרושים לשמירה על הזר לאורך זמן, אפשר להעניק אותו במחשבה קדימה, משום שהחרציות יכולות להעביר בקלות שבועיים בבית ולהזכיר את האהבה שרוחש האדם ששלח אותם.

Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake