04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

זר כתום

זר כתום

זר כתום

מחיר: ₪200

אם אתם רוצים להביא את הקיץ לבית של אדם חשוב לכם, זר כתום הוא הדרך המושלמת לעשות זאת, בעזרת התפרצות של מצב רוח מושלם, קיצי וקופצני. שילוב של פרחים שונים באופיים, אך מהודרים אחד אחד - יוצרים יחד את השלם הגדול מסך חלקיו של צבעים וניחוחות שלא ישאירו אף אחד אדיש.

מחיר: ₪200
הוספה לסל קניות 'אזל מהמלאי'
שתף:
תיאור מוצר

סגנון הזר

אם צריך לתאר את הזר הכתום במילה אחת, מילה זו תהיה: מהודר. בדיוק כמו הצבע עצמו, המאגד בתוכו את הבוהק של הצבע הצהוב, והלהט של האדום, זר זה מביא לנו את כל הרגשות המגולמים בבחירת הפרחים, שכל אחד מהם הוא כוכב בפני עצמו: גרברה שתמיד מושכת את תשומת הלב בעלי הכותרת הארוכים שלה והליבה היפיפייה.

שותף להן הוורד שכל זר פרחים הופך ליוקרתי וחושני בזכותו. להוספת עידון נשי כמעט, הליליות והחרציות הרכות משלימות את העוז של השחקנים הראשיים בזר זה, וענפי הרוסקוס בצבעו הירוק העמוק מעניקים את הרקע המושלם שמדגיש את הצבעים והצורות הייחודיות.

 

שימושים

כשחסר קצת צבע בחיי אדם קרוב, או כשרוצים להוסיף רגשות חיוביים ובוהקים לשגרה מייגעת, כשמעוניינים להזכיר למישהו על אהבה יוקדת, או פשוט רוצים להעניק לבעל או בעלת השמחה את הזר שיהיה מסמר הערב במהלך כל החגיגה.

הזר הכתום נועד למשוך את עיניי כל הסובבים, להיות עשיר בצבע ולהתאים לכל אווירה השואפת "להרים". בין אם מדובר במתנה לרגל מאורע חשוב, מחווה שכל מטרתה להעניק תשומת לב כנה ללא כל סיבה מיוחדת, או אפילו מתנה לעצמנו כדי להוסיף צבע וריח לבית – הזר הכתום הוא הבחירה המושלמת.

Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake