04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

זר ורדים פינק

אזל
מהמלאי
זר פרחים - ורדים פינק

זר ורדים פינק

מחיר: ₪230
היופי הוא שפה אוניברסלית שמבינים ללא מילים – וזה הקסם שבו. על מנת להביא יצירה בשפה זו לבית של אדם קרוב – לא חייבים להפוך את העולם או להוריד את הירח מהשמים. מספיק להעניק במתנה את הזר הקסום הזה השובה בקסמו ילדות, נערות, נשים מבוגרות או אפילו סבתות. כי כידוע, היופי קוסם וקורץ באותה המידה ללא הבדלי גיל. כך שהזר הזה יתאים לכל אדם המעריך יופי לאין שעור.
מחיר: ₪230
הוספה לסל קניות 'אזל מהמלאי'
שתף:
תיאור מוצר

סגנון זר ורדים פינק

זר פינק הוא שובב וחביב, ממש כפי שניתן להסיק משמו. אך מעבר לכך הוא מאגד בתוכו שני אלמנטים חשובים וחזקים ביותר – סוג הפרח וצבעו. במקרה זה יש לנו זר פשוט וישיר, אך עמוק ומקסים באותה המידה. 11 פרחים וורודים מלבלבים ומושלמים חבוקים בסרט וורוד מקסים לא פחות.

זה בדיוק המקרה שבו פחות הוא יותר, כאשר מדובר בפרחים מדהימים כל כך, אין כל צורך ב"פעמונים וצלצולים" נוספים בצורת ענפי עצים או אפילו נייר עטיפה מרשרש. הפרחים עצמם יוצרים את מצב הרוח העדין והרומנטי שמתאים באופן מושלם למגוון רחב של אירועים ונסיבות.

שימושים

הצבע הורוד מייצג במידה רבה את הילדות המתוקה והתמימה של נציגות בנות המין היפה, לכן באופן טבעי מדובר במתנה מושלמת לרגל הגחתה של ילדה קטנה ומתוקה לאוויר העולם. זר זה ישתלם באופן מקסים עם כל חגיגות בריתה, בת מצווה, ימי הולדת של נשים בכל גיל או פשוט לאלה שאוהבות את סוג הפרחים הזה, המתחברות תמיד לצד הפגיע והרגיש שבהן – ולא חוששות להראות זאת. באופן טבעי, מדובר בזר אולטימטיבי להעניק לבנות, כך שנסיבות רומנטיות בהחלט מצדיקות רכישה של זר ורדים פינק, וניתן להיות בטוחים שהתוצאה תמיד תענה על כל הציפיות ומעבר לכך.

Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake