04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

זר אביבי ורוד

זר פרחים אביבי ורוד

זר אביבי ורוד

מחיר: ₪170

עונות השנה מתחלפות לעתים באופן מסחרר, ולא תמיד יש לנו את האפשרות לחוות את היופי והקסם הטמון בתקופת האביב – ההתחדשות שלאחר החורף, פריחת הפרחים והצבעים המוריקים הממלאים אפילו את האזורים העירוניים ביותר. זר מקסים זה המורכב מפרחי ליליות, ציפורנים וקישוטים ירוקים למכביר יתרום למצב רוח אביבי מרומם ומאושר בכל עת בשנה ובכל הנסיבות האפשריות, לכן הוא מושלם כמתנה לאדם לו אנו רוצים לשלוח כמה שיותר אנרגיות חיוביות.

מחיר: ₪170
הוספה לסל קניות 'אזל מהמלאי'
שתף:
תיאור מוצר

סגנון זר אביבי ורוד

מה הוא הסגנון של אביב? יש שיגידו שרעננות, צבעוניות ונעורים – אלו המילים המתארות בצורה הנכונה והמדויקת ביותר את מה שאנחנו אוהבים בתקופה מיוחדת ומיוחלת זו. את כל זה תוכלו למצוא בזר קסום זה שנועד להביא את מצב הרוח האביבי לכל בית ולכל חלל אפשרי. הסגנון מעודן ואלגנטי, היות והפרח הדומיננטי ביותר בקומפוזיציה הוא הלילייה המהווה את אחד מהצמחים האהובים והמוכרים בתחום.

כצלע משלימה, הזר כולל את הציפורנים המאופקים יותר, אך הצבע והרכות של ראשי הפרחים הללו יוצרים את התחושה האביבית הרצויה. בעוד איתורי הרוסקוס ממלאים את החלל הירוק החיוני והדרוש ליצירת מצב הרוח הפורח והאביבי המתבקש עבור זר מיוחד זה.

שימושי הזר

זר זה בא להמחיש וליצור תחושה אביבית גם ביום הגשום ביותר. לכן ניתן להעניק אותו גם ללא סיבה מיוחדת, למשל כאות להענקת תשומת לב לאדם אהוב בסוף יום עבודה ארוך. הוא גם מהווה אפשרות נהדרת ליום הולדת, עם הסימבוליות שהאדם (ובעיקר האישה) החוגג את שינוי הספרה בחייו עדיין נותר רענן ומלא חיוניות. בנוסף, זרי האביב יכולים לקשט כל אירוע כמרכז שולחן המפיח את האווירה האביבית הנעימה יחד עם עיצוב והצבעים השולטים בנוף של המסעדה, החצר הפרטית או אולם האירועים.

בגלל האוניברסליות של האביב, זר זה מתאים לכל קונספט וכל אירוע, בדיוק כפי נעימת האבא הקלאסית של ויואלדי, זו הפותחת את יצירת עונות השנה הידועה, כך גם הזר הזה תמיד יישאר עדכני ומתאים לכל צורך שהוא.

Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake