04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

זר אדום לבן

אזל
מהמלאי
זר פרחים אדום לבן

זר אדום לבן

מחיר: ₪170
יש אנשים המעדיפים את הצפוי והמוכר, בעוד אחרים יודעים ואוהבים לגוון. הזר הזה מיועד בדיוק לסוג השני של אנשים - אלו שלא תמיד יודעים מה בדיוק הם רוצים, אך בטוחים שמה שהם לא רוצים זה שגרה משמימה. הזר האדום לבן משלב נציגויות מרשימות ממשפחות הפרחים האהובות ביותר: ורדים, גרברות, אלסתרמריה ממשפחת הנרקיסים, ועיטורי רוסקוס ושרך חגיגיים שיוסיפו הוד והדר לכל מעמד.
מחיר: ₪170
הוספה לסל קניות 'אזל מהמלאי'
שתף:
תיאור מוצר

זר אדום לבן – סגנון הזר
“ליהנות מכל העולמות!” אם לזר פרחים יכול היה להיות סלוגן כלשהו, זה בוודאי היה זה. הזר האדום לבן משלב בתוכו גם צבעים מיוחדים, וגם את הפרחים המרשימים ביותר מבחינת עלי הכותרת.
הוורדים המעודנים, פרחי האלסתרמריה הפתוחים עולם, הגרברות שכל עלה כותרת בהן הוא יצירת אמנות בפני עצמה, וכל זה בעיצוב וסידור מרהיב וייחודי.

זר זה מספק חוויה מיוחדת רק מעצם ההתענגות על מראהו, ולכן הוא מהווה מתנה מושלמת עבור כל אדם בעל טעם טוב ואיכותי. בחירה בזר זו מהווה אמרה מרשימה בשל עצמה, והשילוב של הפרחים ידגיש כל מסר שתרצו להעביר באמצעות זר זה.

שימושים
זר מהודר ומיוחד המגבש בתוכו את התכונות הייחודיות של כל כך הרבה קבוצות פרחים – זה לא משהו שנותנים בקלות דעת, לכן כדאי לשמור את הסידור הזה לאירועים מיוחדים באמת.
למשל, יום הולדת עגול לאימא, כשילוב לחבילה ללידה לכבוד לידת תינוק חדש (שמהווה גם הוא עולם ומלואו, ממש כמו הזר הזה), או כל אירוע מכונן שכמה אנשים היו שותפים להיווצרותו והתקיימותו.

השילוב הזה יקשט בצורה מקסימה גם כל אירוע, הן בתור סידור פרחים, או בתור זר שנמצא תמיד בפריים של הצלמים המתעדים את הערב. דבר אחד צריך להתקיים תמיד – הזר הזה חייב להיות בקדמת הבמה ובמרכז תשומת הלב, כי כל הרכיבים שלו פשוט דורשים זאת.

Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake