04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

זר אדום צהוב

זר פרים - אדום צהוב

זר אדום צהוב

מחיר: ₪249

שני הצבעים הבוהקים והמרשימים ביותר מעניקים לזר זה את הייחודיות שלו, שלעתים קרובות מתכתבת גם עם האופי של מעניק או מקבל הזר.

אש ששורפת, או שמש שמלטפת? בזר הזה שני היסודות האלה נפגשים יחד ויוצרים זר עמוס רגש, המועצם על ידי ענפי הרוסקוס המהווים איים של ירק המנוגדים בפרותיהם האדמדמים החבויים בתוך העלים.

זר הטומן בחובו הפתעות ויופי למכביר, גם יוקרתי ונדיר כמו הוורד האדום, וגם הפשוט והנגיש לכאורה, כמו החרצית.

מחיר: ₪249
הוספה לסל קניות 'אזל מהמלאי'
שתף:
תיאור מוצר

סגנון הזר

הזר האדום-צהוב משלב בתוכו ניחוח אירופאי מסוים הודות לצבעים העזים וסוגי הפרחים האריסטוקרטיים, אך בשל השילוב האמיץ בין פרחי הבסיס (הוורד העז והחרצית המעודנת יותר) מתקבל מצב ייחודי שבו הפכים נמשכים ומשלימים זה את זה באופן מקסים וללא פשרות.

הבחירה ברוסקוס אינה מקרית גם היא, המילוי מאופיין בעלים גדולים בעלי צבע עשיר, מה שהופך את הזר לפורח, מהודק ומוקפד במיוחד, לביטויי רגש עזים כמו צבעי הבסיס של הזר, אך לא מתפרצים, אלא דווקא מאופקים.

אנשים רבים יוכלו להזדהות עם המסר העוצמתי של הזר הזה, שהכוח טמון דווקא באיזון, באיתנות וביציבות, בבחירה במועט – אך בלא פחות ממושלם.

 

שימושים

אופיו האדיר של הזר אדום צהוב יכול להתאים למגוון רחב מאוד של שימושים, החל ממתנה ליום הולדת של אישה מהודרת ופורחת, לקישוט הבית של מי שמרגישה בעצמה את השילוב הייחודי הזה של וורד אדום עז וחרצית אלגנטית ופשוטה לכאורה.

בגלל העוז הרב שבו, ניתן גם להעניק את הזר לגבר שחוגג אירוע מיוחד (אל תשכחו, בזמנו הצבע האדום היה דווקא משויך לעוצמה גברית גרידא).

הרוסקוס מעניק לזר תוחלת חיים ארוכה ומראה מרשים לימים ואף שבועות ארוכים (בהנחה שאתם מטפלים בו כיאות). זר זה יקשט כל חדר או משרד.

יתר על כן, זר זה יהווה מרכז מושלם לשולחן חשוב באירוע כלשהו. למשל, שולחן משפחות החתן והכלה, היות והקוטביות של שני המינים מוצגת היטב בזר האדום-צהוב. כל נסיבות הדורשות ביטוי רגשות מופגן ובלתי מרוסן – הזר הזה הוא הפתרון המושלם לכך.

Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake