04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

זר ים של אהבה

אזל
מהמלאי
זר ורדם - ים של אהבה

זר ים של אהבה

מחיר: ₪520
זר ורדים מרשים ויוקרתי המורכב מ-35 ורדים אדומים ארוכי גבעול. הזר נארז בקפידה ומתאפיין במראה אלגנטי במיוחד
מחיר: ₪520
הוספה לסל קניות 'אזל מהמלאי'
שתף:
תיאור מוצר

תיאור הזר

הקלאסיקה הרומנטית אשר תעורר התרגשות בקרב כל אהוב ואהובה! אם יש זר ורדים אשר מוגדר כרומנטי ביותר מכולם, יהיה זה ודאי זר הוורדים האדומים הקלאסי, אשר נחשב לבחירה מובילה בעולם כולו מזה שנים רבות!

זר ים של אהבה לוקח את זר הוורדים האדומים הקלאסי רמה אחת למעלה, בזכות כמות רב של פרחים אשר יוצרים יחד מראה מלא נפח ונוכחות עשירה. הזר מורכב ממספר רב במיוחד של ורדים אדומים – 35 ורדים ארוכים ואלגנטיים, אשר מגיעים בצבע אדום עז ומפיצים שובל של ניחוח פרחוני ומשכר.

שימושים לזר

לאהובים שלכם מגיע הטוב ביותר, אז אם כבר – לכו על המקסימום! העניקו להם את זר ים של אהבה אשר לוקח את זר הוורדים האדומים הקלאסי והופך אותו לבלתי נשכח במיוחד. הזר משלב לא פחות מ-35 ורדים, כך שמתקבל אפקט מרשים ביותר. זר ים של אהבה יאפשר לכם לייצר מחווה רומנטית בלתי נשכחת עבור בן או בת הזוג שלכם.

הזר מתאים לכל חגיגה, אירוע או תאריך חגיגי וכמובן כמחווה רומנטית ספונטנית, כשמתחשק לכם להפתיע באמת. המראה הרומנטי הקלאסי של הזר מתאים מאוד לימי שנה – ימי נישואין, חגיגות שנה, ימי אהבה – וולנטיין דיי וטו באב, חגיגות אהבה שונות – מהצעות נישואין מושקעות ועד חגיגות אירוסין.

ין.

Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake