04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

זר שלג

זר פרחים שלג

זר שלג

מחיר: ₪220
כבר דובר כבר על הפרח הפופולרי והאהוב ביותר בעולם – הורד. ועדיין אפשר ליצור ממנו אלגוריות מקסימות לכל מה שקיים בעולם שלנו. כך, זר השלג מהווה מתנה קסומה ומדהימה שיוצרת אינספור אסוציאציות חיוביות המתקשרות לאגדות, למשהו רחוק ומפתה, ומעבר לכל – אינטימי, אמיתי ומלא מחשבה.
מחיר: ₪220
הוספה לסל קניות 'אזל מהמלאי'
שתף:
תיאור מוצר

סגנון הזר

הייחודיות של זר השלג היא השילוב בין הלבן לירוק. במדינות רבות זה שילוב שמעורר מחשבות על אווירת חג המולד המיוחדת שכבשה גם את העמים שלא חוגגים את האירוע הדתי עצמו, אך לא יכולים שלא ליפול שדודים לקסמיו. הורדים הלבנים נחים ככדורי שלג על ענפי השרך והרוסקוס החגיגיים המזכירים עצי אשוח.

למי שלא מתרגש מההקבלה הזאת, הפרחים הלבנים לכשעצמם מהווים את אחד הסוגים המדהימים ביותר של הורד, בשל הטוהר שלהם, העדינות שאי אפשר לראות על אף צבע או סוג ורד אחר. כך שהסגנון הוא קסום, אגדי, מעודן ומיוחד במינו, ולכן ראוי להעניק אותו בנסיבות המתאימות לתיאור זה. זר שלג זו לא הבחירה הטריוויאלית, אלא הזר שבוחרים עבור מי שרוצים להעניק לו את כל העולם, או לפחות שלג בקיץ.

שימושים

הדרך הטובה ביותר להשתמש במאפיינים הייחודיים של זר השלג, הוא באמצעות בחירה להעניק אותו לאנשים שידעו להעריך באופן האמיתי והכנה ביותר את הייחודיות של הוורדים הלבנים, שהם המיוחדים ביותר מכלל הפרחים המרגשים הללו. ניתן להעניק את זר השלג לכל אדם שפשוט אוהב את הפרחים האלה באופן כנה וללא מעצורים.

זה יכול להיות זר מרגש ביותר לחתונה – בין אם זר כלה או סידור פרחים לעיטור החופה או השולחנות. שימוש פופולרי נוסף של הוורדים הלבנים הוא לכבוד שבת המלכה, שהצבע הלבן הולך איתה יד ביד, ולכן זר זה יוסיף גם יופי, גם עומק וגם נינוח משכר חושים לכל קבלת שבת.

Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake