04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

זר חמניות באגרטל

אזל
מהמלאי
זר פרחים - חמניות באגרטל

זר חמניות באגרטל

מחיר: ₪170

אם יש בעולמנו זר פרחים שאינו דורש שיפארו אותו - אז זה זר חמניות. החמניה זה הוא פרח שנמצא עמוק בתרבות ובהיסטוריה הכלל-אנושית, יש לו שימושים רבים וכן סימבוליות למכביר. החמניה ידועה ביכולתה להפנות את ראשה תמיד לעבר השמש, והסימבוליות מוסיפה רבות לעצם הענקת זר זה לכל אדם באשר הוא.

מחיר: ₪170
הוספה לסל קניות 'אזל מהמלאי'
שתף:
תיאור מוצר

סגנון של זר חמניות

הייחודיות של זר חמניות טמון בעובדה שפרח זה משמש למגוון של דברים, החל מקישוט החדר בצבע צהוב משובב עין, ליקוט הגרעינים האהובים לפיצוח, ועד להפקת השמן המיוחד ובעל הסגולות הרבות. כך, הזר האחיד והייחודי הזה לא באמת דורש שום תוספות, משום שהפרחים המרכיבים אותו הם בגדר ייחודיות שאי אפשר להשתוות אליה בשום צורה. כך, אם אתם רוצים להעניק זר בעל עומק ומשמעות – צרור חמניות פורחות ומקסימות.

זה הפתרון האולטימטיבי ליום הולדת, לרגל סיום שנה, ציון מאורע מיוחד, או פשוט כדי לשדר למישהו שהוא/היא השמש בחייכם. זר זה מגיע גם באגרטל קומפקטי משלו, מה שחוסך ממקבל המתנה את הטרחה שבחיפוש אחר מקום להניח בו את הזר. פרח השמש גם מצופה ללבלב זמן רב ולהפיץ אור ושמחה בחדר במשך ימים רבים. כך שהסגנון האולטימטיבי של זר זה – הוא נתינה והפצת טוב לב ואהבה בעולם.

שימושים

מה יכול להיות אוניברסלי יותר מאור שמש? הרי זה בסיס החיים. זה מעניק לזר הזה את התכונה הייחודית של התאמה לכל אירוע ולכל נסיבות. חמניות יכולות אפילו להיות פרחי ניחום אבלים. כמובן שמתנה זו היא מושלמת עבור חובבי החמניות מושבעים ומוצהרים (ויש לא מעט כאלה!) ואפילו לאמנים וציירים חובבים, כי אנו כבר יודעים מזמן שמדובר באובייקט מושלם לציור.

כך שניתן להעניק אותו לאדם הנמצא במצוקה כלשהי, לו אנחנו רוצים לעזור בכל דרך שנוכל. מדובר במתנה פרקטית ואסתטית לימי הולדת, לחברים בעבודה ולכל אדם כלפיו מרגישים חיבה או הערכה בכל קנה מידה.

למי זה מתאים

זר חמניות באגרטל ישמח לבב כל אדם, בכל גיל, מכל מין, בכל מצב משפחתי ובכל מצב רוח. כך שניתן לומר בביטחה שבכל מצב לא ברור, תמיד ניתן לשפר את הכול באמצעות זר חמניות באגרטל זכוכית עגול. מתנה אחידה ומושלמת שהערך הפרקטי בה הרבה יותר גדול מכל אחד מזרי פרחים סטנדרטי שאתם יכולים למצוא בכל חנות פרחים בישראל.

למשלוח נוח ומהיר אתם מוזמנים להזמין את הזר ישירות דרך האתר, להוסיף את הפריטים לעגלה הווירטואלית ולשלם באופן בטוח. לאחר מכן אנו נביא לכם את המשלוח הטרי במהירות ממש כאילו זה עתה יצאתם אתו מן החנות.

Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake