04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

זר חרציות צהוב

זר פרחים צהוב

זר חרציות צהוב

מחיר: ₪150
הדחף להעניק פרחים זו תכונה מיוחדת במינה שלא לכל אחד יש. על מנת לעשות זאת בצורה הטובה והמרגשת ביותר, חשוב לבחור את הזר שלא דומה לשום דבר אחר, וגם מייצג את הרגש שרוצים להעביר ואת האדם שמקבל את הזר. זר חרציות צהוב בהחלט עונה על הדרישות ומספק חוויה מיוחדת במינה גם לאניני-הטעם הקפדנים ביותר.
מחיר: ₪150
הוספה לסל קניות 'אזל מהמלאי'
שתף:
תיאור מוצר

סגנון הזר חרציות

המאפיין הבולט והמיוחד ביותר של החרצית הוא שמדובר לכאורה בפרח פשוט, כזה שיכול לגדול בכל שדה בכל מדינה. אך דווקא האוניברסליות הזאת היא שהופכת אותו לכל כך מקסים במסגרת הזר המיוחד הזה. האווירה הקיצית של הזר מושלמת באמצעות נייר העטיפה הפשוט המחזיר אותנו לרומנטיקה האותנטית של פריז.

כמעט אפשר לדמיין את הזר בסל האחורי שעל האופניים החולפים על פני בתי הקפה האופייניים לעיר האורות. כך שאם אתם רוצים להעניק זר שהוא קודם כל אווירה של יציאה מהשגרה – זו הבחירה המושלמת עבורכם. הזר הפשוט במבט ראשון טומן בחובו עומק רב שאנשים רבים יבינו ויעריכו מאוד.

שימושים

זר החרציות הצהוב לא מאופיין ברשמיות רבה, אלא במעין ידידות והבעת חיבה, כך שניתן להעניק אותו לכל אדם רוצים לשמח, לרגל אירוע מיוחד כלשהו או גם ללא שום סיבה בכלל. החרציות הצהובות מזכירות במהותן שמש, לכן מדובר בזר מושלם להעניק דווקא בתקופות שבהן יש פחות שמש בחוץ.

הירק הרב הקיים בזר גם יוסיף תחושת אוויר נקי יותר בחדר, יהווה קישוט מושלם לשולחן לכבוד יום שבת, או מתנה נעימה לפתוח אליה את הדלת ביום שגרתי למדי. הדרך המושלמת להזכיר למישהו שהוא או היא השמש בחייכם – זר חרציות צהוב.

Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake