04-376-1222
משלוחי פרחים בחיפה והקריות
0

סחלב

חזרה

סחלב

אין פרחים רבים המשרים תחושה אצילית ומפוארת לצד טאצ' טרופי כמו פרח הסחלב. משפחת הסחלבים היא משפחה מגוונת ונפוצה של פרחים הכוללת כ-28,000 מינים שונים. בעבר היה נפוץ הסחלב רק בחלקים טרופים בכדור הארץ אך במשך הזמן הוא התפשט יותר ויותר וכיום ניתן למצוא אותו באזורים שונים ברחבי כדור הארץ. בישראל ניתן למצוא 3 זנים של סחלבי בר והם נחשבים לפרחים מוגנים. פרחי הסחלב הנפוצים מתאפיינים בצורת סימטרית דו צדדית, פרחים מרובים, עלי כותרת גדולים ומרשימים לצד זרעים קטנים במיוחד.

לחלק מהסחלבים יש פרחים בודדים, אך לרובם יש תפרחת גזעית, לפעמים עם מספר רב של פרחים. פרחי הסחלב מגיעים בשלל גוונים מרהיבים וריחם הטוב נישא למרחוק ומפיץ ניחוח אביבי. צבעיהם הרבים של פרחי הסחלב מגיעים גם בעקבות הכלאות רבות אשר נעשות בצמח המקורי ומאפשרות לייצר גוונים חדשים ומרהיבים. פרח הסחלב נחשב לקל ונוח לגידול ולכן הוא נחשב לבחירה מובילה כעציץ עבור מתנה מקורית עבור אדם יקר.

פרט משמח במיוחד אשר הופך את הסחלב לצמח מועדף עבור רבים הוא העובדה כי הסחלב מלבלב בתנאים שונים ולכן ניתן לגדל אותו בתנאים ביתיים וליהנות מפריחה יפיפייה וממראה מרשים במיוחד. לסחלב יש יכולת להתאושש ולפרוח גם לאחר שגדל בתנאים שאינם מספקים. פריחתו של הסחלב נמשכת מספר חודשים, עד לחודשי החורף. לאחר סיום העונה הקרה חוזר הסחלב במלוא תפארתו וצומח שוב.

סחלב
Powered by
כלי נגישות

Powered by - Wemake